Výrobci

 

Polička

Možnosti platby

Jak můžete u nás platit?

Nakupování u nás je opravdu velmi pohodlné. Nabízíme Vám několik možností platby za Vaše zboží. Zde najdete přehled možností platby v našem internetovém obchodě.

Na dobírku

Stále nejčastější způsob platby. Vaše objednávka je zaslána poštou na zadanou adresu a platíte až při jejím převzetí. Tento způsob platby je možný pouze v České republice.

Platba kartou

Po výběru zaplacení zboží platební kartou budete přesměrování na zabezpečenou stránku platební brány České Spořitelny (3D Secure), kde podle instrukcí vyplníte údaje z Vaší platební (kreditní) karty, a po úspěšném stržení platby se automaticky vrátíte zpět na náš eshop. Údaje z Vaší karty nebo o Vašem účtu vůbec nezískáme. Platební brána nás jen informuje o úspěšnosti či neúspěšnosti platby.

Zálohovou fakturou

V tomto případě Vám zašleme zálohovou fakturu (proformafakturu) do e-mailu, kterou si můžete přímo vytisknout a následně objednávku zaplatit bankovním převodem. Platbu můžete provést i pomocí QR platby ve Vaši mobilní bankovní aplikaci. Tento QR kód se zobrazí po dokončení objednávky a je pro každou objednávku unikátní. Po spárování platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám ji pošleme.